Pierwszy taniec w chmurach

 

Dlaczego warto ?

Photo-1

Magiczna chwila na parkiecie

_

Pierwszy taniec Nowożeńców bez wątpienia wymaga odpowiedniej oprawy. Romantyczna mgiełka dymu nada tej wyjątkowej chwili uroku, na jaki bezapelacyjnie zasługuje. To rozwiązanie nie tylko podkreśli grację ruchów doświadczonych tancerzy. Ciężki dym zatuszuje również niewielkie pomyłki czynione przez tych mniej doskonałych.
Warto również wiedzieć, że urządzenie do generowania dymu można wykorzystać także w celu urozmaicenia zabawy gości weselnych. Gwarantujemy, że efekt będzie genialny a goście zachwyceni!

Wynajem maszyn do dymu autorskie urządzenia

_

Oferowane przez nas maszyny do dymu zaprojektowaliśmy i wykonaliśmy samodzielnie, ponieważ nie zadowalała nas wydajność rozwiązań obecnych na rynku. Dzięki temu możemy zaoferować jedne z najwydajniejszych urządzeń do generowania dymu w Polsce, z czego jesteśmy niezwykle dumni. W przypadku ich wykorzystania czas zadymienia dochodzi do 4 minut. Dodatkowo zadbaliśmy o to, aby ich konstrukcja była możliwie jak najbardziej dyskretna i nadmiernie nie rzucała się w oczy.
Firm, które mają w zakresie swoich usług wynajem maszyn do dymu, jest wiele – jednak tylko u nas otrzymasz unikalne rozwiązania, dzięki którym Wasz pierwszy taniec pozostanie w pamięci gości na wiele długich lat. Działamy na terenie Gdańska i okolic.

maszyna-png

Zobacz, jak to działa?!

_

Zastanawiasz się jak w praktyce działa nasza maszyna do generowania dymu? W takim razie zapraszamy Cię na krótki seans filmowy, podczas którego przekonasz się, czy to rozwiązanie, jakiego szukasz? W przypadku dodatkowych pytań lub wątpliwości dotyczących wynajmu maszyny do dymu zachęcamy do kontaktu!

 

Kosz wynajmu maszyny do generowania dymu wynosi od 300 do 350 zł.