3 wyjątkowe atrakcje weselne, które pokochają Twoi goście

fotobudka4

Każdej parze młodej zależy, aby jej wesele było udane i na długo zapadło w pamięci zaproszonych gości. Idealnym sposobem na osiągnięcie tego celu, jest organizacja dodatkowych atrakcji. Gwarantujemy, że dzięki nim przyjęcie okaże się towarzyskim sukcesem.

Najpopularniejsze atrakcje weselne

Atrakcje weselne to doskonały sposób na aktywizację gości. Odpowiednio zaplanowane sprawią, że  uczestnicy przyjęcia będą mogli się lepiej poznać i doskonale bawić. Pomimo że wybierać można w naprawdę wielu propozycjach, to od kilku lat największą popularnością cieszą się:

  • fotobudki – gwarantują doskonałą zabawę wszystkim biesiadnikom, a wykonane przy ich użyciu zdjęcia, są świetną pamiątką z wesela. Para młoda sama określa, na jaki czas chce wynająć fotobudkę i jakie gadżety mają się w niej znaleźć. Dodatkowym plusem tej atrakcji jest możliwość personalizacji zdjęć tak, aby znajdowały się na nich: imiona nowożeńców oraz data ślubu;

  • napisy LOVE – monumentalne, podświetlane napisy są wspaniałą dekoracją sali weselnej. Dodatkowo mogą być one świetnym miejscem do wykonywania pamiątkowych zdjęć z przyjęcia. Tego typu atrakcje ustawiane są zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków, przez co dają niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza;

  • taniec w chmurach – pierwszy taniec to jeden z najważniejszych elementów przyjęcia weselnego – zarówno dla zaproszonych gości, jak i świeżo upieczonego małżeństwa. Młodzi pragną, aby wypadł dokładnie tak, jak sobie tego wymarzyli. W osiągnięciu oczekiwanego efektu pomogą generatory sztucznego dymu. Niewielkie maszyny nie tylko podkreślą piękno tańca, ale również zamaskują ewentualne potknięcia.

Czy warto inwestować w dodatkowe atrakcje weselne?

Bardzo często pary młode, obawiając się dużych kosztów, całkowicie rezygnują z organizowania dodatkowych atrakcji weselnych. Warto jednak zaznaczyć, że są to dobrze wydane pieniądze. Fotobudka na weselu, wynajem napisu LOVE czy przygotowanie tańca w chmurach sprawi, że goście poczują się wyjątkowo i będą bawili się do białego rana.

Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *