Fotobudka na wesele. Hit czy kit?

Fotobudka

Ostatnim gorącym trendem wśród atrakcji weselnych stały się fotobudki. Za oceanem znane już od dawna, u nad dopiero od jakiegoś czasu robią furorę, urozmaicając przyjęcia weselne. Gwarantują one niezapomnianą pamiątkę, ponieważ fotograf ślubny nigdy nie będzie na tyle blisko gości, by uchwycić tak szczere emocje naszej rodziny i znajomych, jak przy samodzielnym wykonywaniu zdjęć.

Jak działa fotobudka?

Fotobudka to małe studio fotograficzne. Ustawia się je w wygospodarowanym bezpiecznym kąciku w przestrzeni sali weselnej. Tam też montowany jest aparat obudowany w elegancką lub humorystyczną osłonę. Standardowo do fotobudki dołączana jest pula gadżetów w postaci kolorowych peruk, piór, szali, trochę za dużych okularów czy przerośniętych kapeluszy. Aby wykonać zdjęcie na ekranie dotykowym, wystarczy nacisnąć start. Zazwyczaj mamy jeszcze krótką chwilę, by przyjąć wesołą pozycję i cyk. Już mamy serię zabawnych zdjęć, gdzie młody przewraca się na koleżankę z podstawówki, a w kadr wbiega niesforna Kasia, która uwielbia być w centrum uwagi. Proste prawda? A wspomnienia bezcenne.

Sprawy techniczne

Najpopularniejsze zdjęcia to te w rozmiarze 5X15 cm i 10X15cm, ale możliwości jest wiele. Na życzenie państwa młodych zdjęcia mogą być zaopatrzone w logo lub podpis i dodatkowo zgrane na nośnik danych. Cena usługi zazwyczaj jest wypadkową stawki stałej i dodatkowej opłaty za nadgodziny. Korzyści z wynajęcia fotobudki jest naprawdę wiele. Nie dość, że urządzenia zawsze cieszą się dużym zainteresowaniem, to jest to świetna rozrywka dla naszych gości, dostarcza radości śmiechu i gwarantuje szampańską zabawę.

Bez wątpienia fotobudki odnoszą na rynku spektakularny sukces i stały się nieodłącznym elementem każdego udanego przyjęcia weselnego. Warto wiedzieć, że podczas wyboru firmy wypożyczającej i montującej sprzęt, należy kierować się sprawdzonymi opiniami. Stanowi to dla nas gwarancję bezawaryjności sprzętu i szybkiego serwisu, a nie ma nic gorszego na własnym weselu niż martwienie się o takie szczegóły.

Blog

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *